-15%

Vitalia D-Manoza STRONG za Upale Mokraćnog Sustava 20 vrećica

Izvorna cijena bila je: 22,89 €.Trenutna cijena je: 19,46 €.

NC u 30 dana*: 17,43 

Traje još:
14Dana03Sati01Minute43Sekundi
  • Sadrži optimalnu, klinički dokazanu dozu od 2 g D-manoze
  • Sadrži ptičji dvornik koji doprinosi održavanju zdravlja mokraćnih puteva
  • Obogaćena vitaminom C, vitaminom B3 i cinkom
  • Učinkovito sprječava urinarne infekcija
  • Bakterije ne mogu razviti otpornost na D-manozu

Opis

  • Vitalia D-manoza strong sadrži optimalnu, klinički dokazanu* dozu od 2 grama d-manoze i suhi ekstrakt biljke ptičji dvornik koji doprinosi održavanju zdravlja mokraćnih puteva.
  • Vitalia D-manoza strong dodatno je obogaćena vitaminom C i cinkom koji doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava te vitaminom B3 (niacinom) koji doprinosi održavanju normalnih sluznica.

Djelovanje

  • D-manoza je jednostavni šećer kojeg u malim količinama proizvodi ljudski organizam, a najčešće se dobiva iz prirodnih sokova brokule i mahunarki.
  • Infekcije mokraćnog sustava najčešće su uzrokovane bakterijom Escherichia coli. Njezino vezanje na epitelne stanice posredovano je manoznim receptorima ili receptorima nalik na d-manozu prisutnim na površini epitelnih stanica. Uzimanjem d-manoze Escherichia coli veže se na slobodnu d-manozu te se mokrenjem izlučuje iz organizma čime se sprječava razvoj infekcije.
  • Biljka ptičji dvornik zbog sadržaja flavonoida djeluje kao diuretik odnosno pomaže u izlučivanju vode urinarnim putem. Brzo se postiže učinak ispiranja mokraćnih puteva što ubrzava olakšanje simptoma.

Primjena

  • Ova snažna formula učinkovito djeluje i kod značajnog povećanja broja bakterija u mokraćnom mjehuru, a dovoljno je sadržaj jedne vrećice otopiti u čaši dva puta dnevno.
  • Vitalia D-manoza strong lako se primjenjuje zbog gotovog dozirnog oblika i osvježavajućeg okusa naranče.
  • Prikladno za primjenu kod djece starije od 3 godine i odrasle te kod dijabetičara, jer ne sadrži šećer.

* Prema kliničkom ispitivanju na 308 žena koje su imale akutnu upalu mokraćnih putova i povijest ponavljanih upala mokraćnog sustava 2 grama praha d-manoze je čak 4 puta smanjio rizik od ponavljanih mokraćnih infekcija.

Kako koristiti?

  • Sadržaj jedne vrećice otopiti u čaši vode dva puta na dan nakon obroka.

Za koga?

  • Za djecu stariju od 3. godine i odrasle koji imaju probleme s ponavljanim ili učestalim upalama mokraćnog sustava.
  • Prikladno za primjenu kod kod dijabetičara, jer ne sadrži šećer.
  • Nije prikladno za trudnice i dojilje

Savjet više

  • Kako bi spriječili pojavu upale mokraćnog sustava važno je piti mnogo tekućine, najmanje 6 do 8 čaša dnevno.

 

Dodatne informacije

Težina 0,1 kg
Brand