-33%

Bioderma Sensibio DS+ Nettoyant Gel za Umivanje 200ml

Izvorna cijena bila je: 23,32 €.Trenutna cijena je: 15,55 €.

NC u 30 dana*: 20,98 

Traje još:
04Dana11Sati45Minuta37Sekundi
  • Pjenušavi gel za pranje kože lica i tijela. Djeluje blago antiseptično i smiruje nadraženu kožu.
  • Osobito prikladan za kožu sklonu nadražaju u području oko usta, na bradi, oko obrva i rubova vlasišta.
  • Aktivni sastojci djeluju na smanjenje izlučivanja sebuma i sprječavaju razmnožavanje gljivice iz roda Malassezia.

Opis

Sensibio DS+ pjenušavi gel  je sredstvo za pranje kože lica i tijela. Djeluje blago antiseptično i smiruje nadraženu kožu.

Svojstva

Pjenušavi gel je osobito prikladan za kožu sklonu nadražaju u području oko usta, na bradi, oko obrva i rubova vlasišta.  Proizvod ima fiziološki pH i nježno uklanja nečistoću, zahvaljujući blagim sastojcima za čišćenje, bez sapuna i detergensa. Ne isušuje i brzo vraća koži osjećaj ugode. Pjenušavi gel je prikladan za pranje kože lica i tijela u slučaju preosjetljivosti na parfeme i uobičajene kozmetičke sastojke koji mogu djelovati nadražujuće.

Aktivni sastojci proizvoda

  • djeluje antifungalno (pirokton olamin, klimbazol, glicerin undecilat)
  • nježno čisti kožu i održava hidrolipidni balans (biljna baza za čišćenje)
  • olakšava eliminaciju ljuskica, omekšava i ovlažuje kožu (glicerin)

Više informacija
Korisnici se ponekad žale na peckanje i zatezanje kože tijekom prvih dana primjene proizvoda. Aktivni sastojci sadržani u pjenušavom gelu djeluju na smanjenje izlučivanja sebuma i sprječavaju proliferaciju gljivice iz roda Malassezia, koja se njime hrani. S obzirom na djelovanje, sastojci u nekim slučajevima mogu uzrokovati osjećaj peckanja i pojavu crvenila. Ti se znakovi spontano povuku nakon nekoliko dana. Ukoliko dođe do iritacije, posavjetujte se s liječnikom ili ljekarnikom.

Dodatne informacije

Težina 0,1 kg
Brand